Reply on: Flying #25224:
a vieš to aj niečim podložiť??? Mne zase tunel pripadá SAD ZV za ktorím stojí Penta. Ale to tvoje slová a moje slová sú z ríše jedna babka povedala. Pokiaľ ja ani ty nepodložíš relevantné fakty tak je to k ničomu také tvrdenia...... ?

Podla toho, co si pamatam sa mi zdalo, ze tam bolo len bezne osvetlenie, nie trolejove stlpy. Ale mozno sa mylim... Vsak dnes sa mi dari ? 
Habibi