Reply on: Flying #25093:
sprosty si ty a tunel tiez...Re #25090 BZUCO: tam je zase klamstiev... ale ako obvykle, ked Adkovi tecie do topanok, tak masiruje media a klame kade chodi...
Odpocute dnes v dvadsatsestke: "a zase budu chodit trolejbusy... a zdvihnu ceny... a zvolencania budu chodit tiez... a ceny nechaju ako doteraz..."
Dakujeme Vam pan Polony... skveleeeeeee
?
expresbb
No to sú mi novinky.
Re #25093 Flying: A čo tak DPMK? DPB? DPMŽ? DPMP? Aj to jú sprosté tunely?
Flying: Dúfam, že sa nenahneváš ale budem točiť o svojej robote. Chceš mi povedať, že zo Sásovej má chodiť každých 10 minút spoj do ZV? A načo máme hromadnejšiu železnicu? Aj keď sa musí prestupovať ale je šetrnejšia a hlavne bezpečnejšia ako autobusová doprava. Hlavne, keby tu bol IDS tak nie je problém. Povedz mi, načo platí VUC kilometre za prímestské linky, keď jazdia v súbehu so železnicou, ktorú dotuje štát. Tak mi povedz. či sa ti páči, že platíš dva krát za to isté.