Mňa by tiež zaujímalo čo bude so zľavnenými čipovými kartami. Bude treba opäť ísť po potvrdenie? Podľa mňa by stačíla čip. karta alebo preukážka SAD. Je na nej meno aj doba platnosti zľavy. Myslím že takto by sa dalo vybavovanie značne urýchliť.
A tie označníky by už fakt mohli byť, aspoň teda vývesky o spúšťaní trolejbusov.
A tie označníky by už fakt mohli byť, aspoň teda vývesky o spúšťaní trolejbusov.
BZUCO
http://www.ta3tv.sk/sk/reportaze/63710_nasadenie-trolejbusov-sposobi-chaos-v-mhd
je zaujimave ako sa tu niekto snazi. Clovek ho nestiha po vsetkych novynach citat. A to este neboli ani na jednej Tv hlavne spravy. To si este dristou uzijeme vecer.