Reply on: Eurobusak #25095:
???? Lacnejšie. "Cestovné v dpmbb"="cestovné sad zv" tak v čom lacnejšie? Pohodlnejšie? No ani by som nepovedal. A TrMky majú kožené sedačky? Tak to som nevedel. A tie tvoje autobusy z roku I tiež nie sú žiadna výhra.
BZUCO
http://www.ta3tv.sk/sk/reportaze/63710_nasadenie-trolejbusov-sposobi-chaos-v-mhd
je zaujimave ako sa tu niekto snazi. Clovek ho nestiha po vsetkych novynach citat. A to este neboli ani na jednej Tv hlavne spravy. To si este dristou uzijeme vecer.