Reply on: Eurobusak #25095:
???? Lacnejšie. "Cestovné v dpmbb"="cestovné sad zv" tak v čom lacnejšie? Pohodlnejšie? No ani by som nepovedal. A TrMky majú kožené sedačky? Tak to som nevedel. A tie tvoje autobusy z roku I tiež nie sú žiadna výhra.
m@rtin
http://www.dpmbb.eu/navrhy_cp/DPMBB_zst_voz_0708.pdf
Nepočítá se více se zrychlenými spoji přímo k nádraží?