Reply on: JJ #24697:
Aký PORIADOK? Čo to máte, s prepáčením, do p94e, kua, za úchylku, robiť poriadok v číslovaní? Najvyšší poriadok v MHD je nemennosť. To akože keď sú vynechané dve čísla, tak to je neporiadok? Prepáč, ale ľudí s takýmito sklonmi by som od organizácie dopravy obratom vyhadzoval.
PIT
Tak mozeme len dufat, ze mesto to zase po x-ty krat "nepoto" a linky duplicitne nebudu a pri nevyhnutnej dostatocnej kampani suvisiacej so zmenami v samotnych prevadzkovateloch dopravy na jednotlivych linkach to nabehne normalne - ale sme v BB.