Reply on: expresbb #22764:
Mas na mysli o tych zo Zlina? Tu su fotky z ich nasadenia v prevadzke uz vo Vilniuse: http://www.vlaky.net/show.asp?lang=1&file=/upload/online/diskusia/177638-1.jpg http://www.vlaky.net/show.asp?lang=1&file=/upload/online/diskusia/177638-2.jpg http://www.vlaky.net//upload/online/diskusia/177638-3.jpg
No co im chyba?? Mozno len prizemna kritika zo strany Polonyiho.. ?
...tak hadajte dalej :)))
draxter
A preto si pozorne, ale ozaj pozorne pozri èo som kedy doteraz písal, a zhodnoť, èi som len rýpal nepodstatnými volovinami /ako neustály bordel v busoch, ktorý som nikdy nespomenul/ alebo poukazoval na ZÁVAŽNÉ PORUŠENIA ZÁKONA, èi nebodaj dobré rady pre neskúseného dopravcu v Bystrici...
A daj pokoj s chrochotinami typu rýpať do balkánu...oni furt rýpu do trolíkov, do ktorých im niè nie je...to je ako keby sme v BB urobili kampaò, nech znovu premáva linka 12 MHD Zvolen do Sliaèa, a nech ju vykonáva trolejbus, lebo medveï.. takýto prístup neznášam.
Treba všetko podložiť faktami a najmä vychádzať z platných predpisov, a KOMUNIKOVAŤ, nie len vyhrážať sa a kecať do médií bez dialógu /trialógu/. Ok?