Reply on: Ali B. #22622:
a čo okruh na Sásovej? A linka 3 vozovňa krematórium? To sú čo za trasy? Linka 33 v celej dĺžke...Pritom inak minibusy, aspoň čo ja vídam 103 a 104 sú vždy, opkaujem vždy dosť obsadené, a minule cez víkend sused stál už od Partizánskej až na Rudlovú. Takže záleží zase asi ktorá linka, 103 a 104 sú najmä vďaka neschopnej politike MHD na S8sovej dobré linky.
adrive
pridané: 20.6.2007 (10:14:29)
Držím palce
Veľmi ma teší, že vzniklo takéto fórum, lebo také ako je IMHD BB okupujú výlučne zamestnanci SAD BBDS (bohužial aj admin), kde možno slobodne predniesť svoj názor.
Ďakujem
Ivo