Reply on: wizard112 #20848:
Mozno niekedy v dalekej buducnosti..? LUK ma gulu, nech pozrie.. ? Ale zacul som, ze v urcitych odvetviach sa uz coskoro dockame, napr, mobilni operatori, taktiez TV a pod. Internet je uz takto na mnohych miestach realitou.


To su fakty, a nie demagogia! ?
zakaznik
- no ja by som to marketingovo vylepšil, a to tak, že pri dobíjaní v kancelárii získaš bónus trebárs 5% kreditu navyše.
(Voľne som sa inšpiroval dobíjaním pomarančového telekomunikačného kreditu z bankomatu.)
?