Reply on: VLK #20364:
Ak si momentalne v Povaz. Bystrici tak ani nemozes,ale ak si pozries Novy Cas ,ktory sa da kupit v BB tak tam sa najdes,pisu tam nieco take ze vam ten novy system cely spadol a ze na krizovatkach sa opat objavili policajti.Inak nic take zaujimave len si tam odfoteny...fesak ?
mirkobb
http://www.pis.cz/cz/photo=2955&photogalery=22&photoitem=20&size=1
A toto potom zmazat ?