Reply on: VLK #20364:
Ak si momentalne v Povaz. Bystrici tak ani nemozes,ale ak si pozries Novy Cas ,ktory sa da kupit v BB tak tam sa najdes,pisu tam nieco take ze vam ten novy system cely spadol a ze na krizovatkach sa opat objavili policajti.Inak nic take zaujimave len si tam odfoteny...fesak ?
VLK
aj zaujímavý nadpis to má - že systém za 100mil. - celý systém (technológia) stál tak 20mil, kopec peňazí sa vrazilo do obnovy ciest... ale to nikto nespomenie... ?