Este som zabudol.
Obsah otvoreneho listu si mozete precitat tu:
http://www.obcaniamestu.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=108&Itemid=34
Obsah otvoreneho listu si mozete precitat tu:
http://www.obcaniamestu.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=108&Itemid=34
Patriot
http://img165.imageshack.us/img165/7417/karosab952ks8.gif
http://img64.imageshack.us/img64/2415/skoda14trxx4.gif