Reply on: N/A #18918:
hore kopcom na Karpatsku chodili este pred 7 rokmi - nad tym sa ani nezamyslam, lebo to tak davno nebolo. Po dnesnej Javornickej ulici, tak ako aj dnes existuje (neviem, co to je popod kopec) kedysi premavala riadna MHD.
kvorka
2x - Sásová
3x - Podlavice
4x - dediny
5x - nočné spoje
80 - už si ju bystričania pamätajú ako nízkopodlažnú linku, časom možno s nákupom nových vozidiel zrušiť a radšej garantovať spoje na linkách 1,2,6,7,22,24...