Zachovalte kľud a rozvahu jasné, že tam nemala byť rovnica tak ma môžete biť teda...ja som jednoducho /ale tu asi treba zložito/ chcela vysvetliť cerno, že aj taký počet obyvateľov je fajn vedieť..a tu zrazu som zhulená /cerno ja som dievčatko/ ba opitá rožkom !!! ..hej ja viem, že koľko krát sadnem do autobusu toľko krát som človekom a tak sa večer dávam dohromady , lebo som schizo načisto !! ? Hurá do práce a prestaňte sa mraštiť... ?
Boze, to su argumenty 
cerno
teraz vazne strasne by ma zaujimalo skadial chodis na taketo bludne statistiky. Na konci tvojho prispevku uz len chybalo, ze od dnesneho dna mesto Brezno ma o 10tis obyvatelov viac ako BB. BTW osobne si myslim ze toto s dopravou nema nic spolocne, alebo sa mylim? polozim otazku inac je tato stranka urcena doprave alebo nejakym bludnym, nepotvrdenym haluziam?
Dobra rada: vysad tie prasky a zakas johna, prospeje to tebe aj spolocnosti okolo teba.