Reply on: Papyr #18751:
..pravdu píšeš až mi je to divnô..to bola skrátená forma vysvetlenia načo je počet obyvateľov dobrý.. ? hádam tu nebudem vysvetľuvať kde aké koeficienty..jáj nesmiete to tak tragicky prežúvať.. ?
Boze, to su argumenty

mirkobb
Kami: Mam "nove" obrazteky(farebne),RTO-cky,a aj s vlekmi v roznych castiach mesta(na Sidlisku-29.aug,terajsom nam. Slobody,na Hustaku,na Hlavnom "ringu",atd.),60-te roky. Naskenujem,poslem.