co sa tu furt stazujete ???
jednoducho ked sa mi nieco nepaci tak to nepouzivam !!! vsetkym ide o peniaze a nie o verejny zaujem , kazdy sa chce nabalit ,nikdo nebude prevadzkovat mhd ak by mal byt stratovy
?
jednoducho ked sa mi nieco nepaci tak to nepouzivam !!! vsetkym ide o peniaze a nie o verejny zaujem , kazdy sa chce nabalit ,nikdo nebude prevadzkovat mhd ak by mal byt stratovy ?
JJ
Tiez za zamyslenie stoji otazka, ci sa nahodou BBDS s tymto stavom nestotoznila, pricom my sa tu pozerame a nadavame len na trapne divadielko akehosi "konkurencneho boja" ?