co sa tu furt stazujete ???
jednoducho ked sa mi nieco nepaci tak to nepouzivam !!! vsetkym ide o peniaze a nie o verejny zaujem , kazdy sa chce nabalit ,nikdo nebude prevadzkovat mhd ak by mal byt stratovy
?
jednoducho ked sa mi nieco nepaci tak to nepouzivam !!! vsetkym ide o peniaze a nie o verejny zaujem , kazdy sa chce nabalit ,nikdo nebude prevadzkovat mhd ak by mal byt stratovy ?
mirkobb
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=001&r=mfpraha&c=655645
Ze,ako som to vedel uz v sobotu,nuz..?