caute.mam taku vec..na jednom fore som nasiel vytvor imhd..teda aspon myslim taka aplikacia.teda skor hra a jazdi sa tam an trolejbusoch a autobusoch..ja to mam take okresane bo tam niesu ludia ani nic.chcem sa opytat mate este niekto nieco take bo jazdit z trolejbusom je celkom zabava.len keby bolo koho vozit..a ako kukam zachvilku aj u nas budu znovu jazdit...hip hip huraa:)diky za odpovede...popripade ak niekto chcete tu aplikaciu mozem poskytnut
LUK
Re #17889 S499.1023: problém je v tom, že ten odbavovací systém, čo je v trolejbusoch, je úplne iný ako v ZVHD...
Re #17882 Petik: 1. musí dôjsť k dohode o clearingu (čo bude problém, lebo emitentom väčšiny používaných kariet je dopravca už mimo MHD... a ešte tie karty boli ukradnuté...)
2. systém musí byť jednotný... najlepšie všetkými ?
3. linkové vedenie a CP sa bude musieť zmeniť...