Reply on: VLK #17896:
Neviem, prečo by mali byť IBIS stlačiteĺné, ale IBIS zlučiteĺné by mali byť preto, že je to takým nepísaným zvykom v tomto našom malom stredoeurópskom priestore. Pokiaľ EM-TREST nielenže nie je IBIS-kompatibilný, ale má aj problémy so vzájomnou komunikáciou medzi jednotlivými generáciami svojho vlastného produktu, je to len dôkaz toho, že môj odpor k tejto firme a jej produktom je racionálny.
JJ
"Je to výsledok dlhodobého záujmu mestskej samosprávy"
Táto formulácia je dosť smutná, pretože ja mám ešte zo začiatku roka písomné stanoviská pracovníkov MsÚ, kde sa všade konštatuje, ako spustiť trolejbusy nejde a nie je to možné pre množstvo dôvodov.