SAD ZV je jednoducho najlepšia MHD vo vesmíre... ?
ale prekvapilo ma, že "zaznamenali presun cestujúcich na konkrétne linky v súvislosti s dochádzkou žiakov do skôl"... hmmm, ako na to prišli, že aj žiaci potrebujú cestovať?
ale prekvapilo ma, že "zaznamenali presun cestujúcich na konkrétne linky v súvislosti s dochádzkou žiakov do skôl"... hmmm, ako na to prišli, že aj žiaci potrebujú cestovať?
Cakam na info ...
Kami
Vyzyvam teda
- dopravcu aby zastavky na znamenie zriadil
- vodicov aby zastavovali na KAZDEJ zastavke ktora nie je na znamenie.
Ak sa to do 1.10. nezmeni, budu znasat dosledky.