Reply on: LUK #17583:
Pretoze na autoskolu, kde som si kedysi davno robil B-cko mam velmi neprijemne spomienky. Ale SADka je predsa len nieco ine nez onen upoteny sukromnik. A mimochodom, nevies nahodou, ktory bus pouzivaju na vycvik na Decko?
Kami
1. jeden SADista mi povedal ze meskania su vzdy objektivne. :)))
2. stale jazdia aj pokladne zabalene v igelite ...