kto chce vidieť nastavenie textov na tabule a la SAD CCC [mimobystrických, tí to majú doma ? ] , stánok EMtest-u na AUTOSALÓNE v NR im to umožní...
skutočne nádhera, niektoré zastávky v upresnení trasy (tote pohybujúcesa názvy zastávok) sú ako Ban. Bystr. ...., niektoré ako B.B. ..., niektoré mesto v názve už nemajú, no skutočný výkvet ?
skutočne nádhera, niektoré zastávky v upresnení trasy (tote pohybujúcesa názvy zastávok) sú ako Ban. Bystr. ...., niektoré ako B.B. ..., niektoré mesto v názve už nemajú, no skutočný výkvet ?
Kami
Re #17518 JJ: ludia sa nemaju co stazovat, CP je robeny presne podla optimalizacie (co na tom ze udaje z su akosi z nespravneho obdobia). A okrem toho, aj tam nemame dalsie autobusy. Ved v najmodernejsej MHD v Galaxii a okoli predsa nemozu jazdit stare, alebo primestske autobusy, samozrejme okrem nocnych liniek, linky 42, ... ? ? ? ? ?