Reply on: LUK #16895:
alebo si myslia, ze ked to zverejnili v dostatocnom predstihu jeden den pred spustenim, tak na druhy den si to vsetci precitali a nastudovali a tak uz to mohli zrusit
navrhujem zrusit aj u nas ?
navrhujem zrusit aj u nas ?

LUK
Inak nová mašinka na ZV-358BI
Re #16891 Petik: máš ty nápady, zavádzať v druhej najmodernejšej MHD také zvrhlosti... ?