Reply on: Kami #16550:
ani sem radsej nechod, iba sa nastves.O MHD s vozidlami urcenymi pre MHD mozes snivat, a vlastne vsetko je po starom, tak ako minuly mesiac. Iba v niektorych vozidlach je uz namontovany novy odbavovaci system, ktory je ale zatial nefunkcny.
Pracovník SAD ZV ich iba obsluhuje a nastavuje...
brefos