Petik a co by si este chcel
, vsak vacsinu toho sme tento rok zazili. Vratane novej trate ak ratam prelozku kvoli Kauflandu.
, vsak vacsinu toho sme tento rok zazili. Vratane novej trate ak ratam prelozku kvoli Kauflandu.

Andy
- nie sme ziadna firma
- co je na tejto stranke komplikovane?
- tu si stiahnut CP mozes, vsak o to tu ide
- co mame spolocne s SAD?
- prijmy z tejto stranky su 0,- sk, kedze neviem kto by ti platil za stranku s CP
- moznost vytlacenia CP je velmi dobra, co je na tom zle?
- nechapem o co ti ide? Preco vyberat z HTML editoru? Akoze co chces vyberat?
- CHOD SA LIECIT!