Reply on: Kami #1637:
Ten na karlove sa nepocita, to nieje kruhovy ale obdlznikovy objazd. Inac je tam perfektne skryty a vyuzivaju ho len ty co tam byvaju. A ten "2" ale fakt kruhovy je medzy Zeleznicnou stanicou a Kauflandom. Ma pekny tvar kruhu. Cez neho prejde kazdy trolej ked ides zo zastavky na zeleznicnej stanici. Fakt, neda sa ta prehliadnut.



cestovne za 20cku? pocul som vraj idu na dracku mapy bb... ludia si vsak hladaju najkratsie cesty ako budu chodit peso. najme studenti dokonca hladaju privaty blizko skoly aby usetrili na cestovnom,aj ked ich vylet drahsie ako internaty,ale usetria na dop