prvé duobusy na Slovensku
http://www.mimi.ic.cz/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0
noé logo pre MHD BB
http://www.mimi.ic.cz/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2
http://www.mimi.ic.cz/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0
noé logo pre MHD BB
http://www.mimi.ic.cz/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2
TeBeCe
to su fakt madari, aha co tam zas drbli: "Nový konfort aj pre vodiča !!!"