jou jou .. kontrola dnes bola. .. . traja taky typkovia boli v buse :)) to bolo trapne..ale co uz:p .. .
nechapem, naco ten super moderny odbavovaci system ma tlaciaren .. zbytocne naklady a hlavne pomala kontrola cestujucich ...
nechapem, naco ten super moderny odbavovaci system ma tlaciaren .. zbytocne naklady a hlavne pomala kontrola cestujucich ...
burz