Reply on: Kami #1637:
Ten na karlove sa nepocita, to nieje kruhovy ale obdlznikovy objazd. Inac je tam perfektne skryty a vyuzivaju ho len ty co tam byvaju. A ten "2" ale fakt kruhovy je medzy Zeleznicnou stanicou a Kauflandom. Ma pekny tvar kruhu. Cez neho prejde kazdy trolej ked ides zo zastavky na zeleznicnej stanici. Fakt, neda sa ta prehliadnut.



Sarko
Nemáš na mysli Otoyol? Myslím, že tie sa vyrábajú v Turecku, ale či v licencii, to neviem. Inak v BA by také Solarisy tiež vydržali (aj viac ako tých 10 rokov