Pre tych co nejakou nahodou este neboli v Brezne tu mam fotocky:
http://kamim.host.sk/fotkyine.htm#brezno
Je tam 596AJ s anjelom aj vozidlo DPB s.r.o.
http://kamim.host.sk/fotkyine.htm#brezno
Je tam 596AJ s anjelom aj vozidlo DPB s.r.o.
Kami
V nejakej z novych Karos predviedli hlasenie a vnutorny transparent. Bol tam nocak za zvodidlom (to mam aj ja), nejaku 941 na Starohorskej "nove stoja kym stare Ikarusy jazdia" okolo siel 086AI, dalsie Ikace boli na dvore.
Nepocul som co hovorili o redukcii "pri pravidelnej zmene CP".