Dnes som videl na Zvolenskej SAD-ke, čistonové klbove autobusy KAROSA , pravdepodobne je tam okolo 20 nových kusov. Ci sú tam aj solo, nebolo vydieť. Vie mi niekto poradiť ako sa dá dostať na ZV-SAD-ku, aby som si ich odfotil, napr. KAMI a MIMI majú foto z areálu podniku.
LUK
Re #15652 KVKV: malé nedorozumenie, pod týmto nickom prispieva iniciátor vzniku stránky www.poslanec.sk, ale on sám poslancom nie je... (žeby zatiaľ?