Dnes som videl na Zvolenskej SAD-ke, čistonové klbove autobusy KAROSA , pravdepodobne je tam okolo 20 nových kusov. Ci sú tam aj solo, nebolo vydieť. Vie mi niekto poradiť ako sa dá dostať na ZV-SAD-ku, aby som si ich odfotil, napr. KAMI a MIMI majú foto z areálu podniku.

)
poslanec.sk
http://www.poslanec.sk/ftp-public/Zaznam_z_Verejnej_diskusie_Trolejbusy.WMA
Ak vyda cas, pojdu narezane audio naj pasaze na web OM...
❤ Občania mestu ❤ Celomestská občianska iniciatíva