Luk niečo proti? Ja som vravel že mestu patria stĺpy verejného osvetlenia. Ak sa tì nepáči chod si zistiť. Na ostatnom zasadaní mestského zastupiteľstva sa o tom vravelo, kde jednoznačne bolo povedané že stĺpy osvetlenia na ktorých je obtiahnuté trakčné vedenie patria mestu.
adrive
popri nefungujúcej MHD by to bol ďalší pekný darček od radných pánov, pre bystričanov