Wou, tak už sú autobusy odovzdané? To znamená, že v uliciach BB bude chýbať už "len" 27 kĺbových vozdiel (+-prešovské ikarusy a LM karosy).
Na fotkách v busoch vidno odbavovacie zariadenia EMtest. Tie neboli v majetku SAD BB? Budú tie busy zajtra jazdiť? Budú brať tieto zariadenia "prečipované karty"?
Na fotkách v busoch vidno odbavovacie zariadenia EMtest. Tie neboli v majetku SAD BB? Budú tie busy zajtra jazdiť? Budú brať tieto zariadenia "prečipované karty"?
pete
http://www.imhd.sk/po/?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f4f0f0edf6f0f0f2&no=2&id=27302aeef5f021f4f0f321
a
http://www.dopravni.net/gallery.php?akce=obrazek_ukaz_interni&media_id=221
?