SAD ZV sa odstavi sam,tym aku dopravnu politiku robia, "primestske busy v na mestskych linkach, nedodrziavanie CP,caste meskanie busov, CP a pocet busov na 1 linku na urovni dopravy v meste Zvolen teda nedostatocne v meste ako je Banská Bystrica,nepustenie trolejbusov na linky"
)
expresbb
Re #13502 Kami: Aha. Takže mesto vyhlasuje že BBDS nechce vytvoriť spoločný dopravný podnik, lebo by muselo potom prebrať na seba časť zodpovednosti za dopravu. Tak je predsa lepšie keď bude niekto dostavať plat za vykonávanie dozoru za mesto pri financiách na MHD, ako mať určitú zodpovednosť spolu s BBDS firmou.