SAD ZV sa odstavi sam,tym aku dopravnu politiku robia, "primestske busy v na mestskych linkach, nedodrziavanie CP,caste meskanie busov, CP a pocet busov na 1 linku na urovni dopravy v meste Zvolen teda nedostatocne v meste ako je Banská Bystrica,nepustenie trolejbusov na linky"
)
Kami