Reply on: PepinoBB #13458:
tak aspoň vidíš, kam to s tou "kvalitnou" ZVHD dotiahol súčasný dopravca... Na linkách, kde nepostačovali kĺbové vozidlá dnes v pohode premávajú sólo linkové autobusy... ?
, nehádam sa ...

LUK