Vážení priatelia,
vy sa tu v BB tlačíte v starých šuknách na linkách ZVHD a SAD ZV si na svojej prímestskej linke Zvolen -Kováčová testuje mestský NÍZKOPODLAŽNÝ autobus MAN Lion´s City... ? ?
vy sa tu v BB tlačíte v starých šuknách na linkách ZVHD a SAD ZV si na svojej prímestskej linke Zvolen -Kováčová testuje mestský NÍZKOPODLAŽNÝ autobus MAN Lion´s City... ? ?
, nehádam sa ...

xdeimosx
Len somar uzatvori zmluvu s prepravcom, ktoreho busy chodia na naftu a neskor na plyn. Ani s plynom to v buducnosti nebude ruzove. Nez to elektrina, ktoru je mozne ziskavat x sposobmi, si cenu pomerne drzi. Nj, mi "ekologovia" sa asi vobec nevieme chovat ekonomicky, resp. "trhovo" ...