Inak všimol som si, že nedostatok vozidiel SAD Zvolen sa začína prejavovať aj na iných linkách. Konkrétne na spoji BB-Zvolen s odchodom 13-45 už týždeň premáva rábová LC735 s RS poznávacou značkou, bez označenia dopravcu, na spoji BB-Kremnica s odchodom 13-55 je LC736 nejakého ružomberského súkromníka. To sú zrejme tie vozidlá, ktoré im podľa Polónyiho "nezištne zapožičali dopravcovia z celého Slovenska". Ktovie čo presne znamená to "nezištne". Vedel by som si predstaviť, že medzi Sadkami existuje určitá spolupatričnosť (BBDS a SAD ZV pochopiteľne vynímajúc), v rámci ktorej im Poprad, LM a PN požičali staré záložné rachce zadara, ale že by také altruistické gesto urobili súkromníci ako Moravčík alebo ten Pakši...
Blba povaha
adrive
Normálne jak som včera trošku popíjal, a mal od rána nejakú bolesť hlavy, normálne som v sekunde vytriezvel, keď sa do mňa obulo pol autobusu, že to bolo all right, od neho, že aj tak už nemali kam nastúpiť (mali, len ľudia sa nechceli tlačiť), a tí ľudia si fakt myslia, že voziť sa takto za 10 korún je to najlepšie čo ich za posledných 10 rokov v doprave mohlo stretnúť. KATASTROFA... normálne strácam nádej, že sa to dá do normálu.