Inak všimol som si, že nedostatok vozidiel SAD Zvolen sa začína prejavovať aj na iných linkách. Konkrétne na spoji BB-Zvolen s odchodom 13-45 už týždeň premáva rábová LC735 s RS poznávacou značkou, bez označenia dopravcu, na spoji BB-Kremnica s odchodom 13-55 je LC736 nejakého ružomberského súkromníka. To sú zrejme tie vozidlá, ktoré im podľa Polónyiho "nezištne zapožičali dopravcovia z celého Slovenska". Ktovie čo presne znamená to "nezištne". Vedel by som si predstaviť, že medzi Sadkami existuje určitá spolupatričnosť (BBDS a SAD ZV pochopiteľne vynímajúc), v rámci ktorej im Poprad, LM a PN požičali staré záložné rachce zadara, ale že by také altruistické gesto urobili súkromníci ako Moravčík alebo ten Pakši...
Blba povaha
Papyr
No to, ze primator je ten, kto vybera firmu, ktora bude MHD zabezpecovat.