Ak nema BB dakych 40-50 milionov na MHD rocne,neviem si predstavit, ako by chcelo mesto prevadzkovat trolejbusy a nedajboze nakupovat nove trolejbusy alebo stavat trat na Sasovu. Pride mi to ako scifi. Podla mna, aj keby EU prispela 80% z penazi na vystavbu, mesto v dnesnej situacii nenajde peniaze ani na 10-20 % zo zostatkovej ceny vystavby trate na Sasovu. A to uz nehovorim o Sci-fi, aby aspon tolko davalo na MHD ako porovnatelne velek mesta PO alebo ZA. Ja viem,malujem certa na stenu, ale...bodaj by to bolo inak.
Benijamin
1.1.2006 SAD ZV - zadarmo - v poriadku, aj ked ja som sa potreboval sa dostat na SAD stanicu, spojom 8 o 18:20 - išiel? Nie. Tak som išiel pešo. Stihol som autobus nie. OK. 2.1.2006 kolaps a to riadny. A čo teraz - dost vela porušenia predpisov, od pristupkov až po všeobecné ohrozenie. Dostatok dôvodom mesta na odstupenie od zmluvy. Mohli to už spravit davno. Prečo to nespravili je asi každemu jasny. Preto som zato aby sa vratil BBDS nech je akýkoľvek, za podmienok ktoré deklaroval na svojej stránke. Takto podľa mna nič nevyriešime, tak sa spojme radšej s "diablom" a majme naspat trolejbusi a potom rozmýšlajme o doprave v meste...