Reply on: Benijamin #13068:
Dovolím si tvrdiť, že niečo trošku viem... A opravím ťa, nejde o OZ, ale niečo úplne iné, čo v tomto meste ešte nikdy nebolo! Spájame celé mesto! Nemôžem sem písať všetky podrobnosti, nechcem ísť s bubnom na Zajaca :))
Som jeden z demonštrantov, ktorí vyzvali Králika, aby odstúpil (aj za trolejbusy ale nielen) z primátorského kresla aj s VÚC. Jeden z troch ktorí sme stáli v sále plnej poslancov a držali nad hlavou protestné heslá pri Králikovom sľube.
Zdá sa ti to málo, aby som mohol tvrdiť že niečo o situácii v tomto meste viem?
Ponúkame vám riešenie - volá sa Občania mestu! Len sa musíte aspoň podaktorí aktívne pridať a nie len písať do fóra! Lebo len spoločne môžeme niečo dokázať a riešenie prijde! Určite!
❤ Občania mestu! ❤
P.S. Na poslanec.sk bude čoskoro anketa - voľba loga iniciatívy, príďte sa pozrieť a zahlasujte.. Vďaka
Benijamin
1.1.2006 SAD ZV - zadarmo - v poriadku, aj ked ja som sa potreboval sa dostat na SAD stanicu, spojom 8 o 18:20 - išiel? Nie. Tak som išiel pešo. Stihol som autobus nie. OK. 2.1.2006 kolaps a to riadny. A čo teraz - dost vela porušenia predpisov, od pristupkov až po všeobecné ohrozenie. Dostatok dôvodom mesta na odstupenie od zmluvy. Mohli to už spravit davno. Prečo to nespravili je asi každemu jasny. Preto som zato aby sa vratil BBDS nech je akýkoľvek, za podmienok ktoré deklaroval na svojej stránke. Takto podľa mna nič nevyriešime, tak sa spojme radšej s "diablom" a majme naspat trolejbusi a potom rozmýšlajme o doprave v meste...