Reply on: Kami #12630:
odkiaľ máš tie informácie? Hlavne o linkách 51 - 56? Myslím, že keby toto vedeli aj ľudia cestujúci týmito linkami (pomaly sa dozvedajú), tak by neboli až taký spokojní so stavom, ktorý je teraz.
) nič robiť nedajú, ale iným dávajú - a to mám overené...
Kami
Muron samozrejme nie je v BBDS, v organoch oboch spolocnosti je Korniet. Avsak za MHD BB podpisoval Muron a Adamcova.
BBDS nieco za prenajaty majetok platila, hoci nie vo vyske odpisov. V roku 2005 to uz bolo 35 mil. (teda nie 0 Sk), co sa rovnalo aj dotacii mesta na vozidla.
A na zaver Karol. Prosim Ta obmedz svoje duplicitne prispevky.