Reply on: Kami #12630:
odkiaľ máš tie informácie? Hlavne o linkách 51 - 56? Myslím, že keby toto vedeli aj ľudia cestujúci týmito linkami (pomaly sa dozvedajú), tak by neboli až taký spokojní so stavom, ktorý je teraz.
) nič robiť nedajú, ale iným dávajú - a to mám overené...
MarianL
Este par dni budu spokojni. Sa im ani necudujem - po 10 dnoch sa konecne odvezu. Ale uz o par dni sa zacny pytaj, preco sa musia takto vozit a ci je to dostojne.
Dnes boli autobusy plnsie. Ludia uverili ze MHD funguje a tak nechali auta doma a chceli sa odviezt MHD. To ale nemali robit...