Reply on: viru #12083:
Praveze v Bystrici nikdy ziadny DPmBB NEBOL A NIE JE, preto ta doprava stala za hov.. za BBDS a stoji za este vacsie hov.. teraz. Re #12102 Karol Nagy: A CO KEBY STE NAMIESTO BRYNDZIARNI ZBIERALI PODPISY NA PREPLNENYCH ZASTAVKACH, CO? To by ste mali hned stovky az tisice podpisov. Nechcem do toho kafrat, ale tam sa fakt kazdy rad podpise.
BBDS nie je az taka vyhra, ako sa zda.
Kami
Cestovatel: vozidla 1.1. ani len nevysli z vozovne nacas, to ostatne je len pokracovanie.
Karol Nagy: sem staci oznamovat len zmeny.