Reply on: LUK #12110:
Súhlasím, tie linky tu už neuverejňujem. Pri každom mojom pripojení sa na internet (niekoľkokrát denne) aktualizujem - dopĺňam tie linky, ale na osobitnom quazi diskusnom fóre (osobitnej téme na inom diskusnom fóre, kde sa dajú otvárať v neobmedzenom počte a bez AKEJKOĽVEK cenzúry, či moderovania). Tu budem dávať len link na ten monitoring:http://areopag.christ-net.sk/forum/viewtopic.php?t=1377

Karol Nagy
mohol by si dať link na verejné odpisové miesta aj do: "Petícia za záchranu trolejbusov v Banskej Bystrici" a denne aktualizovať? Alebo priamo do tej sekcie tejto stránky? Ja by som Ti tie aktualizované miesta mohol pri každej zmene, o ktorej by som sa dozvedel, najneskor do 24 hodín posielať e-mailom.