Ještě jsem zapoměl, jezdí čtyřdvéřovej Ikarus Ik 280.08 v modrém nátěru ještě?
je to dobré, že to nahovoria profesionálne "hlasy". Ináč najviac sa mi páči hlásenie v prostriedkoch MHD v Brne.
Bol si dneska alebo vcera popoludni?
Nahoda...
)
Kami
co sa tyka prestavok, v komentovanom zakone je odkaz na nejaku smernicu ES a nejaky dohovor. Zrejme to bude smerodajne, aspon pre dialkovu dopravu.
Uz som pozeral starsie CP; trolejbusy na Tulsku a Internatnu mam uz od septembra 1994, vtedy sa zaviedlo sucasne cislovanie liniek. Budem mat aj spracovane vyradovanie vozov, zaradovanie a niekde dokonca poradia. Samozrejme s urcitou toleranciou.