Este mam jeden napad (mozno stresteny).
http://iris-mm.szm.sk/bystrica.htm
Vsetci,ktori mate pristup k administratorom, alebo administracii nejakych www stranok, ktore si prezeraju bystricania a ak by sa vam tento banner trosku pacil, je Vas. Na stranke je linka na download dotycnej animacie a pod nou zdrojovy kod do danej stranky. A ospravedlnujem sa autorovi fotky za neautorizovany pouzitie jeho diela. ?
http://iris-mm.szm.sk/bystrica.htm
Vsetci,ktori mate pristup k administratorom, alebo administracii nejakych www stranok, ktore si prezeraju bystricania a ak by sa vam tento banner trosku pacil, je Vas. Na stranke je linka na download dotycnej animacie a pod nou zdrojovy kod do danej stranky. A ospravedlnujem sa autorovi fotky za neautorizovany pouzitie jeho diela. ?
aquila
banskobystricania si za to mozu sami. uz roky volia totalne neschopnych politkov a BB je najhorsie krajske mesto na slovensko, stale napachnute krajskym narodnym vyborom a spupnostov.
co ste si zvolili to mate.
mne osobne je to sice hrozne luto, ze to muselo dopadnut takto, ze je na odpis 1 miliarda korun.
ked sa v 80tych rokoch rozhodovalo kam dat trolejbusy, tak to samozrejme zblajzla BB ,kedze tam bol KNV a zilina nemala nic. teraz si zilina v komercnych podmienkach vybudovala sama trolejbusy a v BB ich rusia
peticie nepomozu, mate inak volit