By me tajimalo jak to dopadne s rozdelanyma GO - hlavne 1501!
Skoda ze 31.12. nebudu v BB - na posledni jizde.
No ale po novem roce si budu muset udelat vylet - SAD Zvolen tam udela nejspis take pojizdne muzem ? . Uz jenom ty Ikary, doufam ze maji v zaloze este atmosy.
A co sem slysel tak maji v Karose objednane 4x B952, a jinak NIC.
Skoda ze 31.12. nebudu v BB - na posledni jizde.
No ale po novem roce si budu muset udelat vylet - SAD Zvolen tam udela nejspis take pojizdne muzem ? . Uz jenom ty Ikary, doufam ze maji v zaloze este atmosy.
A co sem slysel tak maji v Karose objednane 4x B952, a jinak NIC.
Author
Pokial viem, Bratislava ma zaujem, akurat treba prerabku z 750V, ale to budes lepsie vediet Ty, len musime aj doma hlasat, aby sa to podarilo..