Všetkým, ktorí sa nezúčastnili mimoriadneho zasadnutia MsZ 13.12.2005, doporučujem si prečítať zápisnicu zo zasadnutia, ktorá už je uverejnená na stránke mesta www.banskabystrica.sk
Po jej prečítaní si budete môcť urobiť dokonalý obraz, že poslanci v podstate vôbec vecne nerokovali o podmienkach prevádzkovania MHD a že nakoniec rozhodovali bez akéhokoľvek relevantného posúdenia a znalostí problémov MHD.
Neznalým pomerov v BB prajem pri čítaní "príjemný šok" ?
Po jej prečítaní si budete môcť urobiť dokonalý obraz, že poslanci v podstate vôbec vecne nerokovali o podmienkach prevádzkovania MHD a že nakoniec rozhodovali bez akéhokoľvek relevantného posúdenia a znalostí problémov MHD.
Neznalým pomerov v BB prajem pri čítaní "príjemný šok" ?
Vozidla ma, odbornu sposobilost poskytne SAD ZV. Co s vodicmi, neviem.
?
Danny
Nie pre niektorych poslancov a Kralika-tym uz asi nic nemoze uskodit, ale pre substrat. Ten strati aj posledne zvysky akej-takej dovery v MHD a bude sa (tak ako my tu pritomni) vsemozne snazit jej vyhybat. Kedze ani nebol dopredu o zlyhani MHD informovany (co asi ako obycajne =informacne vakuum, nastane)