DOLEZITE!
LUK pozri si e-mail.
PIT prosim posli mi svoj kontakt na 1dano @ zoznam.sk (bez medzier)
Pripadne dalsi, co chcu aktivne napomoct dobrej veci, nielen kecat do vetra, poslite e-mail!!!!
LUK pozri si e-mail.
PIT prosim posli mi svoj kontakt na 1dano @ zoznam.sk (bez medzier)
Pripadne dalsi, co chcu aktivne napomoct dobrej veci, nielen kecat do vetra, poslite e-mail!!!!
Vozidla ma, odbornu sposobilost poskytne SAD ZV. Co s vodicmi, neviem.
?
Danny
Nie pre niektorych poslancov a Kralika-tym uz asi nic nemoze uskodit, ale pre substrat. Ten strati aj posledne zvysky akej-takej dovery v MHD a bude sa (tak ako my tu pritomni) vsemozne snazit jej vyhybat. Kedze ani nebol dopredu o zlyhani MHD informovany (co asi ako obycajne =informacne vakuum, nastane)