Reply on: Danny #10925:
Zastreľte toho debila, rozkopte mu prdel, pretože ak niekto vyhlási do TV, že on nahradí t-bus a-busom Euro3 tak, že to bude ekologickejšie, tak je to len a len diletant. Nebola to predtým modrá guma z RD Zv a nekonvertovala na autobusovú vieru, aby mohla terazky šíriť svoje demagógie tam(tu)? Čo to je za magora?
Danny
Chcel som aspon cast Sasovanov informovat o turbulentnom diani v MHD, ake zmeny nastanu od januara. Zrusenie trolejbusov... Pripravil som to, vytlacil a nastrihal, osobitne pozaliepal. Rano som to vylepil na 6 najvytazenejsich zastavok v Sasovej (bolo to nalepene tak, ze sa to nedalo len tak strhnut= poriadne zalepene lepiacou paskou a v euroobale).
A nejaki *uji to strhli ani nie za pol dna! O 17.h som to nikde nevidel (az na 1 zastavku, kde som nebol).
Sasovania si nic nezasluzia. Haved jedna dementna!