Asi nam neostava nic ine len sa modlit nech nenasnezi, lebo pocet cestujucich v Mhd klesne zo 75 na 100% , rovno sa tak mozeme dostat do Guinesovej knihy rekordov ako prve mesto s cestovnym poriadkom na pesobus. Je to ironia, ale Kralik je nam to schopny urobit.
Danny
Ta vyprava je pre mna dost zlozita. Uz som si to dnes kukal
Riesenie nedostatku klbovych busov? Od januara 2006 urobia z linky 26 solo busy heh a budu chodit v spicke 5x za h
? a mimo spicku normalne, 2x ?